Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikamız
Kariyer
Basında Biz
 
 
 
  Hakkımızda  
 
hakkımızda

Uzun yıllar sizinle birlikte anılacak , kusursuz bir davet için profesyonel bir çalışma gerekir?

Küçük, samimi bir toplantı ya da kalabalık bir misafir grubunu ağırlayacağınız görkemli bir davet; sizin imzanızı taşıyacak farklı, şık bir çalışma? hayatınızın en heyecanlı, en unutulmaz dakikalarını tüm dostlarınızla paylaşacağınız kusursuz bir düğün daveti için hazırlıklara çok önceden başlamalısınız.Eksiksiz bir davet için yardım alabileceğiniz adres, şekerden davetiye ye, masa düzenlemesinden sandalye giydirmesine, ses ve ışık düzeninden çiçeklere kadar her konuda, tecrübeli ekipleri ve birbirinden şık, her bütçeye uygun tasarımları ile Girişim İstanbul Gösteri Organizasyonları.

Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz bir düğün ve tabii bütününü tamamlayan şık detaylar; şekerler, davetiyeler, masa kartları, anı defterleri, yüzük yastıkları, imza için özel kalemler?

Sizin tasarladığınız ya da aklınızda hiç olmayan bir motif, sevdiğiniz bir renk, bir biçim, belki de tamamen sizi yansıtan değişik bir çalışma? Hepsi düşünüzün unutulmaz anıları.

Ve hepsi sizin için en özgün tasarımları yaratan girişim İstanbul gösteri organizasyonları tasarlıyor. Klasik badem şekerleri bembeyaz ya da rengarenk? her zaman saklayabilceğiniz küçük kutular, belki de şık lavanta torbaları, nazar boncukları, gümüş şekerlikler, yapma çiçeklerle kombine edilmiş özgün tasarımlar. Ya da farklı motiflerde çikolatalar. Nikah şekeri alternatifiniz öyle çok ki? davetiyeleriniz de renk ve biçimleriyle düğünün diğer detaylarıyla uyum içinde?Sade ya da baskılı motiflerle, kimi zaman yapraklar, kuru çiçekler gibi küçük aksesuarlarla süslü davetiyeler, kimi zaman baş harflerin işlendiği tasarımlar? belk iri bir deniz kabuğunun içinden çıkan bir davet, belki bir ferman. Bu özel günün davetini çok özel tasarımlarla yollayabilirsiniz. Sofra tasarımları, masa kartları gibi diğer tüm düzenlemeler de bütünün şık detayları?

Tüm bunların hazırlanmasında ve gerçekleştirilmesinde kusursuzluk isteyen siz çiftler girişim İstanbul gösteri organizasyonları sizin aradığınız partnerdir.

 
 
 
Anasayfa Kurumsal FaaliyetlerimizReferanslarımız İletişim Site Haritası